İnstagram
Telegram
Telefon
WhatsApp
İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Hakkımızda

"PROFESYONELCE BİR DOKUNUŞ İÇİN DOĞRU ADIM" sloganıyla kurulan kurumumuz, 01/03/2021 tarihinde Özel Eğitim Akademisi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak eğitim sektörüne adımını atmıştır. Bizler, "YANINIZDAYIZ-YAKININIZDAYIZ", "EĞİTİM HER ÇOCUĞUN HAKKIDIR", "GELİN BİRLİKTE BAŞARALIM" çağrısıyla hizmet vermektedir.

Kurumumuz, özel eğitim alanında faaliyet göstermek için fiziki şartları uygun bir mekan arayışı içinde olmuştur. Bu süreçte, geniş bahçesi ve doğal ortamıyla çevrili, hayvanlarla iç içe olan müstakil binamızı bulduk. Binamız, 1000 m2'yi aşan bir alana sahip olup, öğrencilerimize hizmet vermek için tasarlanmıştır.

İşimize duyduğumuz inançla ve insanlara olan saygılı yaklaşımımızla çalışmalara başladık ve bu değerleri hala koruyoruz. Her gün öğrenmeye devam etmenin ve bilginin sürekli yenilenmesinin, koşulsuz sevginin ise temel bir değer olduğunu fark ettik. Kurumumuz bünyesinde çalışan ekip üyeleri farklı alanlarda uzmanlaşmış ve deneyimli bireylerden oluşmaktadır. Özel eğitime ihtiyaç duyan bireylerin gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamak için kurumumuz, uzman ve deneyimli mesleki personel tarafından yönetilmektedir.

Hakkımızda